Na této stránce budou k dispozici aktuální rozpisy jednotlivých skupin a budou se do nich zapisovat i výsledky odehraných utkání. Protože vám věříme, tak jsme připravili hned čtyři základní skupiny. Toto číslo v žádném případě není konečné a další z vás se mohou přihlašovat a skupiny budou postupně přidávány, aby se dostalo na každého.
Mc Forby´ho bracket |
Ivo Neuwirth |
Petr Špičák |
Pavel Vitásek |
Dáša Palinková |
body celkem |
Ivo Neuwirth |
XXXXXXXXX |
6&4 Ivo Neuwirth |
2&1 Pavel Vitásek |
5&4 Ivo Neuwirth |
2 |
Petr Špičák |
6&4 Ivo Neuwirth |
XXXXXXXXX |
7&5 Pavel Vitásek |
1&0 Dáša Palinková |
1 |
Pavel Vitásek |
2&1 Pavel Vitásek |
7&5 Pavel Vitásek |
XXXXXXXXX |
7&5 Pavel Vitásek |
3 |
Dáša Palinková |
5&4 Ivo Neuwirth |
1&0 Dáša Palinková |
7&5 Pavel Vitásek |
XXXXXXXXX |
0 |
No Name´ův bracket |
Pedrin Veselý |
Jan Šťastný |
Tomáš Kloud |
Tomáš Erben |
body celkem |
Pedrin Veselý |
XXXXXXXXX |
3&2 P. Veselý |
7&6 P. Veselý |
2&1 P. Veselý |
3 |
Jan Šťastný |
3&2 P. Veselý |
XXXXXXXXX |
7&6 T. Kloud |
4&3 T. Erben |
0 |
Tomáš Kloud |
7&6 P. Veselý |
7&6 T. Kloud |
XXXXXXXXX |
3&2 T. Kloud |
2 |
Tomáš Erben |
2&1 P. Veselý |
4&3 T. Erben |
3&2 T. Kloud |
XXXXXXXXX |
1 |
Valcíř´ův bracket |
Zdeněk Strnad |
Dana Strnadová |
Jan Vaculík |
Monika Čandová |
body celkem |
Zdeněk Strnad |
XXXXXXXXX |
|
1&0 Jan Vaculík |
|
0 |
Dana Strnadová |
|
XXXXXXXXX |
|
2&0 Dana Strnadová |
1 |
Jan Vaculík |
1&0 Jan Vaculík |
|
XXXXXXXXX |
|
1 |
Monika Čandová |
|
2&0 Dana Strnadová |
|
XXXXXXXXX |
0 |
Tomča´ův bracket |
Bobeška |
Jan Šefčík III |
David Makovský |
Lukáš Chvapil |
body celkem |
Bobeška |
XXXXXXXXX |
4&3 Bobeška |
4&3 Bobeška |
5&4 Bobeška |
3 |
Jan Šefčík III |
4&3 Bobeška |
XXXXXXXXX |
1&0 J. Šefčík III |
1&0 Lukáš Chvapil |
1 |
David Makovský |
4&3 Bobeška |
1&0 J. Šefčík III |
XXXXXXXXX |
6&4 Lukáš Chvapil |
0 |
Lukáš Chvapil |
5&4 Bobeška |
1&0 Lukáš Chvapil |
6&4 Lukáš Chvapil |
XXXXXXXXX |
2 |
Václavice bracket |
Andy Škrašková |
Ali Burda |
Jarda Richter |
Ondřej Šmol |
body celkem |
Andy Škrašková |
XXXXXXXXX |
2&1 Andy |
3&2 Andy |
1&0 Andy |
3 |
Ali Burda |
2&1 Andy |
XXXXXXXXX |
1&0 Ali Burda |
21st hole O.Šmol |
1 |
Jarda Richter |
3&2 Andy |
1&0 Ali Burda |
XXXXXXXXX |
3&2 O. Šmol |
0 |
Ondřej Šmol |
1&0 Andy |
21st hole O.Šmol |
3&2 O. Šmol |
XXXXXXXXX |
2 |
Chotyně bracket |
Ondřej Choc |
Lenka Schuldesová |
Stanislav Petrík |
Jaroslav Richter II |
body celkem |
Ondřej Choc |
XXXXXXXXX |
3&1 O. Choc |
3&2 Ondřej Choc |
4&3 J. Richter II |
2 |
Lenka Schuldesová |
3&1 O. Choc |
XXXXXXXXX |
1&0 S. Petrík |
6&4 J. Richter II |
0 |
Stanislav Petrík |
3&2 Ondřej Choc |
1&0 S. Petrík
|
XXXXXXXXX |
8&7 Jarda Richter |
1 |
Jaroslav Richter II |
4&3 J. Richter |
6&4 J. Richter II |
8&7 Jarda Richter |
XXXXXXXXX |
3 |
Hrádek bracket |
Bohumír Šafařík |
Roman Horák |
Justýna Šafaříková |
Kateřina Horáková |
body celkem |
Bohumír Šafařík |
XXXXXXXXX |
|
|
|
0 |
Roman Horák |
|
XXXXXXXXX |
|
|
0 |
Justýna Šafaříková |
|
|
XXXXXXXXX |
|
0 |
Kateřina Horáková |
|
|
|
XXXXXXXXX |
0 |