Suvenýry

Po dohodě s partnery turnaje jsme se rozhodli zřídit na našem webu stránku nabízející upomínkové předměty s tématikou Grabmasters. Bude se jednat výhradně o produkty vyráběné s naším souhlasem a s naší podporou, takže to bude takříkajíc licencované Grabmasters zboží. Věříme, že si v nabídce, která se bude postupně rozšiřovat, najdete to pravé.

Náš web bude působit pouze v roli zprostředkovatele, tedy bez jakékoliv finanční či organizační účasti a veškerá následná komunikace i zodpovědnost bude probíhat mezi vámi a daným partnerem turnaje. 


Polo tričko Wilson Staff s vyšitým logem Grabmasters

Tradiční partner turnaje – firma Golf fanatik z Hradce Králové vám nabízí široký výběr polo triček značky Wilson Staff vyrobených z funkčních tkanin. Svou objednávku si domluvíte s dvojnásobným vítězem Grabmasters – Vojtou Hříbalem.

Kontakt: 

telefon: +420 723 382 464     e-mail: hribal@golf-fanatik.cz     web: www.golf-fanatik.cz


Golfový ručník s logem Grabmasters

Společnost Sky Promotion, která se stala v roce 2017 partnerem Grabmasters připravila pro letošní rok limitovanou edici golfových ručníků s vyšitým logem Grabmasters. Ručníky je možno objednat ve třech barvách u Milana Roudného.

Kontakt:

e-mail: info@skypromotion.cz


Limitovaná série svetrů s voděodolnou povrchovou úpravou značky PROQUIP

Ani další z partnerů našeho turnaje nezůstává pozadu a připravil pro vás limitovanou edici golfových svetrů Merino & jehněčí vlna s voděodolnou povrchovou úpravou s logem Grabmasters a vážně nás nenapadá lepší turnaj, kde takový svetr využít, než je právě Grabmasters.

Kontakt:

e-mail: info@proquip.cz          telefon: +420 725 55 66 78           web: www.proquip.cz


Golfové vaky Grabmasters

Ani Procentrumdesign nezůstává pozadu. Připravili si pro vás limitovanou edici golfových vaků s motivem Grabmasrters. Podobné byly již v loňském roce v cenách a mohu potvrdit, že se staly v naší sportovní domácnosti důležitým prvkem. Kdykoliv vyrážím do posilovny nebo běhat, přichází jeho chvíle … dobře, tak já tedy ne, ale holky obě!!!

Kontakt:

e-mail: info@procentrum.cz          web: www.procentrum.cz