Přihláška

Zájemce o účast na Grabmasters 2017 žádáme o vyplnění přihlašovacího formuláře, tedy vaše nacionále a zaškrtněte kvalifikační podmínky, které vás opravňují ke startu.

Po přezkoumání vaší přihlášky budete buď zařazeni přímo do startovního pole na webu Grabmasters a zároveň i do seznamu přihlášených na federačním serveru nebo budete zařazeni na seznam zájemců, kterými bude po skončení rezervační doby doplňováno startovní pole. V seznamu zájemců budou zájemci řazeni chronologicky podle data a času vyplnění přihlášky a v tomto pořadí budou také zařazováni do startovního pole.

Odesláním přihlášky hráč vyjadřuje svůj souhlas se zveřejněním jakýchkoliv audio či video záznamů pořízených v areálu hřiště v době konání turnaje a zároveň to, že jeho zdravotní stav odpovídá nárokům čtyřdenního turnaje a že do turnaje nastupuje na vlastní nebezpečí.

Abychom předešli nejasnostem, bude každá přihláška, kterou web Grabmasters zaregistruje následně potvrzena mailem na adresu, která bude uvedena v přihlášce. Pokud takový mail neobdržíte do 24 hodin, kontaktujte nás, prosím, na mailové adrese tomca@old.grabmasters.cz

Osobní data, která jsou součástí tohoto formuláře slouží výhradně pro komunikaci mezi vedením Grabmasters a hráči.

Křestní jméno (First name) Příjmení
(Last name)
E-mail Telefon
(Phone)
Kvalifikační kritérium

(Qualification)

1.účastník 1. ročníku Grabmasters v roce 2013
2.předchozí vítězové Grabmasters
3.aktuální Mistr či Mistryně klubu ve hře na rány
4.aktuální Mistr či Mistryně klubu ve hře na jamky
5.TOP10 předchozího ročníku Grabmasters
6.aktuální vítěz Grabštejn cupu
7.vítěz jakéhokoliv turnaje PGA nebo GCG
8.Vítěz Olympijských her
9.Šampión kterékoliv nejvyšší světové túry
10.TOP 10 jakékoliv túry pořádané ČGF
11.člen CZDGA
12.R&A member or TARS2016 Attendant
13.každý kdo ukecá Forbyho