Quarantine Match Play

Venkovní sportoviště a s nimi i golfová hřiště jsou konečně zase otevřena. Jejich využití je však natolik limitováno, že kromě rekreační rundy jen tak pro radost nebo v rámci tréninku si moc zábavy neužijete. Omezení, která byla pro golf vyhlášena však nahrávají jedné variantě, kterou bychom vám chtěli právě teď, v období nouzového stavu nabídnout.

Quarantine Match Play na Grabštejně splňuje všechny požadavky platných opatření a proto bychom neměli otálet a pustit se do hry.

Co je potřeba udělat, abyste se mohli i vy zapojit do našeho klání, které bude probíhat během nouzového stavu, ale nejspíš jej i přesáhne?

  1. Přihlásit se na mailové adrese tomca@old.grabmasters.cz (součástí přihlášky musí být jméno, příjmení, telefonní číslo a mailová adresa)
  2. Do přihlášky je potřeba uvést také jméno skupiny, do které si přejete být nasazeni. V tomto bodu si samozřejmě musíme vyhradit právo na úpravy, protože je potřeba zajistit rovnoměrné rozdělení hráčů do skupin.
  3. Sledovat instrukce a detaily k hracímu systému, které budou uveřejňovány na webu www.old.grabmasters.cz

Počet hráčů zatím není nijak omezen, ale ve výhodě jsou samožřejmě ti, kteří se přihlásí co nejdříve, protože budou mít následně více času na to, aby si domluvili svá utkání a odehráli je.

Jak říká již název, jedná se o hru na jamky, tedy formát, který neodehrajeme během jednoho víkendu. Zatím nevíme, jaký bude zájem a proto je těžké predikovat, jak bude vše uspořádáno, ale původní myšlenka je rozdělit hráče do skupin, přičemž by hráči ve skupinách hráli systémem každý s každým a za odehraná utkání by získávali body do tabulky. Dva nejlepší hráči z každé skupiny by postoupili do pavouka a pokračovali v bojích na život a karanténu třeba až do finále.

Rozdělení hráčů do skupin nebudeme nijak ovlivňovat. To znamená, že když se domluvíte s kamarády, můžete si celou skupinu obsadit sami a odhrát si „jamkovkový mini turnaj“ a své nejlepší potom poslat do finálového pavouka. Nebo si vyberete skupinu, do které se přidáte podle hráčů, kteří tam již budou přihlášení. To záleží pouze na vás.

Z naší strany bude určen pouze datum, do kdy musejí být utkání v rámci každé skupiny dohrána. Datum, čas utkání, počet jamek a další detaily (v rámci platných pravidel hry na jamky)  si domlouváte se svými soupeři sami.

Přehled a aktuální obsazení jednotlivých skupin bude pravidelně aktualizováno na webu www.old.grabmasters.cz, takže hned uvidíte s kým budete mít tu čest.