Registrace

Přesto, že v současném stavu legislativních úprav našich životů vůbec netušíme, v jakém termínu letošní Grabmasters proběhne, stále věříme, že to bude ještě v tomto roce a nezbývá nám, než nadále pracovat s původním termínem, kterým je 8. – 11. duben 2021.

Po potvrzení účasti hráči, kteří splnili některou z kvalifikačních podmínek, nám ještě stále pár volných míst zbývá. Stejně jako v předchozích letech tato místa zaplníme hráči, kteří se zaregistrují. Tato registrace vám sice nedává jistotu startu v turnaji, ale poměrně slušnou šanci.

Pokud tedy chcete vidět své jméno mezi hráči Grabmasters 2021, zašlete svou žádost o registraci na mailovou adresu: tomca@old.grabmasters.cz.

Žádost o registraci musí obsahovat následující údaje:

– členské číslo ČGF
– jméno
– příjmení
– telefonní číslo
– mailovou adresu

Bez těchto informací bude žádost považována za neplatnou.

Zaregistrovaní hráči se nám budou hromadit v záložce „Players“ v panelu „Náhradníci 2021“ na webu www.old.grabmasters.cz, kde si můžete zkontrolovat, jestli byla vaše registrace úspěšná. Z tohoto seznamu se následně zaregistrovaní hráči budou postupně (v pořadí, ve kterém se zaregistrují) přesouvat do seznamu hráčů, tedy těch, kteří byli do turnaje přijati. Záleží na počtu volných míst a na odhláškách, které se dají, s ohledem na pravděpodobný posun termínu a jiné nečekané okolnosti, očekávat.

Startovné pro rok 2021 bylo stanoveno na 2500 Kč a zahrnuje následující:
– účast na Par3 contestu (středa odpoledne)
– účast na Večeři šampiónů (středa večer)
– 4 kola golfu
– nespočetně ran
– oběd po hře nebo před (podle toho co nastane dříve)
– starter pack (nesmírně hodnotné maličkosti od partnerů turnaje)

Držíme vám palce při registraci a těšíme se!