Tee times

Startovní listina – neděle 12. dubna 2015

Žádáme hráče, aby se dostavili na 1. odpaliště 10 minut před svým tee timem. Pozdní příchod bude penalizován podle Pravidla 6-3a:

  • do 5 minut 2 trestné rány
  • po 5. minutě – diskvalifikace

 

startovka neděle

Startovní listina – sobota 11. dubna 2015

Žádáme hráče, aby se dostavili na 1. odpaliště 10 minut před svým tee timem. Pozdní příchod bude penalizován podle Pravidla 6-3a:

  • do 5 minut 2 trestné rány
  • po 5. minutě – diskvalifikace

 

startovka sobota


 

První dvě kola turnaje se hrají ve čtvrtek a v pátek, což může být pro některé, ty méně šťastné hráče, kteří mají i pracovní povinnosti, nepříjemná záležitost. Abychom mysleli i na ně, připravili jsme dosud nevídanou novinku. Každý hráč si totiž může pro první dvě kola sám zvolit kdy a s kým bude hrát. Níže najdete odkazy na startovní listiny pro první dvě kola, kde si vyberete startovní čas nebo flight nebo obojí a do zvoleného flightu se zapíšete. Cílem je, aby se nám hráči nepotulovali po hřišti sami, protože by se za prvé mohli ztratit a za druhé by to asi neodpovídalo až tak úplně pravidlům golfu, na která budou po celý víkend dohlížet renomovaní sudí. Pokud tedy nemáte domluveného žádného spoluhráče, zapište se do flightu, kde je volné místo, pokud máte domluvené spoluhráče, vytvořte si svůj vlastní flight v čase, který vám vyhovuje. Tomu říkám demokracie.

Chtěli bychom vás požádat, abyste volili velice pečlivě, protože sice můžete sami zvolit svou pozici ve startovní listině, ale pokud uděláte chybu, musí se oprava řešit mailem s Forbym a to není žádný medík.

V případě problému tedy volejte nebo pište na adresu forby@gmx.de

 

Startovní listinu pro 1. a 2. kolo si můžete sestavit na následujících odkazech:
1.kolo
2.kolo
Startovní listina pro 3. a 4. kolo se bude sestavovat podle výsledku po dvou kolech a po cutu.