Tee times

klikněte na požadované kolo a startovní listina se vám otevře v nové záložce

první kolo     druhé kolo     třetí kolo     čtvrté kolo


Startovní listiny:

  1. sestavuje výhradně Board of Governors
  2. budou sestaveny pro první dvě kola podle požadavků hráčů, kteří potvrdí účast, hráči bez požadavků budou řazení podle aktuálních handicapů od nejlepšího k nejhoršímu.
  3. budou pro první dvě kola identické
  4. pro třetí a čtvrté kolo budou sestaveny dle výsledků po druhém kole a to následovně: pro kolo třetí 43-87 gap 1-42
    pro kolo čtvrté 87-43 gap 42-13 gap 12-1
  5. startovní listiny pro první a druhé kolo budou publikovány dne 9. 4. 2019 nejpozději ve24:00 Local Time, startovní listiny pro třetí a čtvrté kolo budou publikovány a.s.a.p. po zpracování výsledku posledního hráče po předchozích kolech na stránkách turnaje (www.old.grabmasters.cz) a serveru ČGF.
  6. nedochází k úpravám zveřejněných startovek. Úpravy startovních časů po zveřejnění ve velice vážných případech může udělat pouze Board of Governors!

Poznámka 1: Board of Governors bude akceptovat a zohledňovat požadavky na startovní časy nebo sestavení flightu pouze a jenom v písemné podobě. Požadavky musí být zaslány na email, který bude včas zveřejněn na stránkách www.old.grabmasters.cz

page4image25876672

Poznámka k poznámce 1: Protože se může stát, že se na jeden konkrétní startovní čas přihlásí třeba i tři plné flighty, mohou se v konečné startovní listině startovní časy od požadovaných lišit plus mínus o 22 minut. Jinými slovy Board of Governors se bude snažit vyhovět, ale nemusí vždy vyhovět stoprocentně, protože to prostě nebude technicky možné.